88633927

  محصولات شرکت


اين سامانه داراي معماري منحصر بفردي ميباشد که ريسک استفاده آن را صفر کرده و از لحاظ امنيتي نيز در شرايط ايده آلي قرار گرفته است . مشتريان شرکت نفت اعم از جايگاه داران کشور ، مرغداريها ، کارخانجات ، نيروگاهها و .... بالغ بر 100 هزار مشتري روزانه از طريق اين سامانه خريد اينترنتي انجام ميدهند که روزانه بصورت ميانگين نزديک به چند ده ميليارد تومان(ذکر رقم دقيق مجاز نيست) ميباشد . اين سامانه بصورت آن لاين با بانکهاي کشور در تعامل سيستمي ميباشد . بخاطر مباحث امنيتي توضيح بيشتر خصوصا در مورد معماري آن امکان پذير نميباشد . با اين سامانه از کلي مسافرت درون شهري و برون شهري و نقل و انتقال مبلغ قابل توجهي پول و هزينه زماني نيروهاي انساني و مشتريان جلوگيري شده و امکان اعمال سياستهاي اجرايي و نظارتي را بصورت متممرکز و قابل رصد محيا ساخته است . ويژگيهاي اين پروژه جهت بيان نياز به سمينارهاي مفصل و جامعي دارد.
سامانه بوسيله وب سرويس هاي طراحي شده اطلاعات را از 227 ناحيه توزيع شده در کل کشور در 227 ناحيه در يک ديتا سنتر جمع آوري کرده سپس با يک الگوريتم بهينه اين اطلاعات در يک ديتاورهاوس نشانده و روي آن هوش تجاري BI پياده سازي شده است بگونه اي که مديران ارشد در وزارتخانه ها بر حسب دسترسي هاي مشخص تمام گزارشات مورد نياز خود را بصورت تعاملي در کمتر از يک دقيقه از ميان ميليونها رکورد اطلاعاتي مشاهده مينمايند بدون اينکه کمترين اطلاعات فني از کامپتور داشته باشند و امکان مقايسه گزارشات را در باز هاي زماني در اختيار دارند بدون اينکه نياز به برنامه نويسي داشته باشند . در اين سامانه امکان دسترسي مديران ارشد ، مياني و پائيني به گزارشات تصميم ساز تعاملگرا وجود داشته و در صورت نياز خود کاربران گزارشات جديد خود را ايجاد و ذخيره ميکنند بدون نياز به اطلاعات فني . لازم به ذکر است دسترسي ها بگونه در گستره اطلاعات پياده سازي شده است که مديران مناطق در گزارشات فقط محدوده اطلاعاتي خود را مشاهده و آناليز ميکنند و در ستاد تهران اين دسترسي ها به اطلاعات کل کشور ميباشد . جهت آشنايي با اين سامانه نوين هوش تجاري حتما لازم است اين سامانه دمو شود.
اين سامانه تمامي عملکرد بيش از 800 حساب نواحي شرکت ملي پخش را بصورت آن لاين و آف لاين با اتصال به سرورهاي بانکهاي ملي ، ملت ، تجارت ، پارسيان ، سپه ، صادرات در يک درگاه متمرکز در اختيار کاربران توزيع شده شرکت ملي پخش قرار ميدهد . اين سامانه با اتصال به سامانه فروش اينترنتي ، مغايرت و مشکلات تراکنش هاي فروش را نيز بصورت مکانيزه رفع مينمايد . به کاربران شرکت امکان ميدهد تا ريز تراکنشهاي مالي خود را به تفکيک بانکها و نواحي و حسابها و يا بصورت کلي مشاهده و گزارشات لازم را اخذ نمايند و مانده لحظه اي حساب هاي خود را کنترل نمايند . کاربران با يک نام کاربري از تمام بانکها قابليت استفاده را بر حسب دسترسي دارا ميباشند.
اين سامانه با هدف ارائه بروز قوانين و مقررات کشور براي کاربران دسته بندي شده با امکان افزايش تنوع مصوبات (مثل مصوبات و اطلاعيه درون سازماني هر ارگاني مثل وزارتخانه ها ، بانکها ، شوراي شهر ، شهرداريها ، صدا و سيما و ...) در دو نسخه وبي و نسخه همراه براي اولين بار در کشور طراحي و پياده سازي شده است . کاربران براي استفاده از نسخ موبايلي با قابليت بروزرساني اتواتيک از سامانه وبي ، از طريق سامانه وبي اقدام به تهيه اعتبار از طريق کارت هاي شتابي مي کنند . بديهي است مديرا ارشد ، قضات ، اساتيد و ... کاربران اينترنتي و موبايلي سيستم ميباشند . لازم به دکر است که اين سيستم قابليت ارائه مصوبات درون سازماني سفارشي را براي هر سازمان و ارگاني بر روي موبايل و وب دارد.
از ويژگيهاي اين سامانه قابليت جستجوي با سرعت بالا براي کاربران همزمان ، امکان مشاهده قوانين و مقررات در مقاطع زماني مختلف (اگر قانوني طي سالهاي مختلف عوض شده باشد در هر سالي که کاربر قانون را درخواست کند متن قانون متناسب با آن سال و با کد هاي موضوعي و کليد واژه اي آن سال نشان داده ميشود) امکان تنقيح قوانين که از پيچيده ترين موارد است امکان نمايش سلسه مراتبي قوانين موثر و اثر پذير ، امکان نمايش درختواره قوانين و رنگ بندي آنها که بيانگر وضعيت هر بند است و امکان جستجوي کلمات مترادف ، هم معني ، املاء متفاوت و ..... . اين سيستم در طراحي خود از الگوريتم هاي بسيار پيچيده استفاده شده است . تجربيات مديران ارشد نظام در اين سامانه گنجانده شده است و حاصل تجربه بيش از سي سال انديشمندان اين عرصه ميباشد.
اين سامانه متشکل از زير سيستم هاي انبار قطعات و توليد – تست و مانيتورينگ محصول – هوش تجاري منابع – گزارشات طبق الگو هاي استاندارد و گزارشات تصميم ساز ميباشد . در اين سيتم از سخت افزارها و سنسورهاي الکترونيکي استفاده شده و مديريت آنها توسط سامانه مذکور بصورت آن لاين انجام ميشود . سامانه تحت وب بوده و قابليت ارتباط با سنسورهاي لازم خط توليد را دارا ميباشد .